19-02-2019

AstraZeneca elfde keer Top Employer

Voor het elfde jaar op rij is AstraZeneca benoemd tot Top Employer Nederland 2019. Het geneesmiddelenbedrijf ontving bovendien voor de tweede keer de Europese Top Employers certificering. Een erkenning voor excellent HR-beleid.

Het Top Employers certificaat wordt jaarlijks toegekend aan ondernemingen die voor hun personeelsbeleid de hoogste normen toepassen en kunnen aantonen dat ze hun arbeidsomstandigheden voortdurend optimaliseren. Het onderzoek is in handen van het Top Employers Institute. Daarbij wordt onder andere gekeken naar arbeidsvoorwaarden, talentontwikkeling, leren & ontwikkelen en prestatiemanagement.

Vier andere leden van het Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen - Roche, Bayer, Chiesi en Merck – maakten vorige week al hun certificering bekend.

Website gecertificeerde topwerkgevers 2019

Artikel Roche, Bayer, Chiesi en Merck topwerkgever