03-12-2019

Engelstalige brochure over cel- en gentherapie online

De Engelstalige brochure ‘Cel- en gentherapie’ van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen staat sinds vrijdag online. Deze publicatie gaat in op de kansen en knelpunten voor een nieuwe generatie geneesmiddelen.

Inmiddels zijn er al veertien van deze cel- en gentherapieën beschikbaar. Deze zijn in staat defecten aan het genetisch materiaal te repareren, afweercellen zo sterk maken dat ze een tumor vernietigen en gezonde cellen toedienen aan een patiënt. Fantastisch nieuws voor patiënten, maar er zijn ook zorgen. Deze brochure geeft hierin een helder inzicht.

Eind september verscheen de Nederlandse versie van de brochure. Deze werd gelanceerd tijdens de jaarlijkse Septemberbijeenkomst in Nieuwspoort.

Brochure Cell and gene therapy