07-01-2019

Kennisatelier EFPIA: 'Wat gebeurt er komend jaar in Brussel?'

Met de Brexit in maart, de komst van de EMA naar Amsterdam, en de Europese verkiezingen in mei belooft het een boeiend jaar te worden. Tijdens het eerste Kennisatelier van 2019 kijken we vooruit naar het nieuwe jaar.

Dat doen we meteen breed, in een Europese context, met de stem en het gezicht van de Europese geneesmiddelensector, de Koepelorganisatie EFPIA. Onze gasten Elizabeth Kuiper, executive director public affairs en Kristien Peers, general counsel, praten u bij over de komende Europese ontwikkelingen.

Onderwerpen
Op weg naar de verkiezingen vertellen de sprekers meer over de belangrijkste onderwerpen uit het EFPIA Manifesto; HTA, de focus op uitkomstgerichte zorg, en het belang van handhaven van het huidige Europese IP raamwerk. Ook de OECD discussies over 'excessive pricing' en de recente Nederlandse bijdrage worden hierbij besproken.

Aanmelden
Dit kennisatelier is alleen toegankelijk voor leden van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen.