16-07-2019

Medewerkers GSK vertroetelen ezels op Orange Day

Scherp zand voor schone hoefjes. Daar houden ezels van. Daarom werkten 22 medewerkers van GSK zich op Orange Day in het zweet om de ezels van Stichting de Ezelsociëteit in Zeist te voorzien van een nieuwe bak met schoon en scherp strandzand.

In de ezelopvang slijten 24 ezels hun oude dag, of komen even bij van een ziekte voordat ze weer vertrekken. ‘De sociëteit is een privé-initiatief, elke dag open voor ezelknuffelaars’, vertelt bestuurder Barbara Penders, in het gewone leven juridisch adviseur en zondags ezelstaluitmester. Penders is blij met de extra handen. ‘Werkezels zijn we’, grapt GSK’er Guido. ‘Zeker als de directie er niet bij is!’

Orange Day is een internationaal initiatief van Glaxo Smith Kline waarbij werknemers zich één dag inzetten voor de samenleving.

Artikel Oranje werkezels en grijze viervoeters