Nieuwe uitgave: Farmafeiten 2015

Een nieuwe uitgave van de jaarlijkse publicatie Farmafeiten is weer beschikbaar. De belangrijkste cijfers over de innoverende farmaceutische sector staan hierin vermeld.

Een nieuwe uitgave van de jaarlijkse publicatie Farmafeiten is weer beschikbaar. De belangrijkste cijfers over de innoverende farmaceutische sector staan hierin vermeld. Naast deze gedrukte versie zijn de meest actuele grafieken en tabellen opgenomen in de Feitenzaal van ons virtuele Farmahuis en kunnen via één klik op het betreffende symbool direct worden gedownload, bijvoorbeeld in presentaties. Een gedrukte versie is binnenkort ook in het Engels beschikbaar. Wij houden u hiervan op de hoogte.

 

Voor een bestelling van Farmafeiten 2015, kunt u een e-mail sturen aan info@nefarma.nl. Of download een pdf versie via onze website.