13-10-2020

‘Het voelde alsof ik mijn leven terug kreeg’

Outdoor Strand Ouderen VIG 9429
Diana was in 1993, het jaar waarin ze voor het eerst last kreeg van stijfheid in haar handen, een gezonde sportieve vrouw van 27. De huisarts verwees haar door naar een manueeltherapeut, maar ondanks behandelingen verslechterde haar situatie. Uiteindelijk constateerde de reumatoloog een klassiek geval van reumatoïde artritis.

Maandag 12 oktober was het Wereld Reumadag. Reuma is nog niet te genezen en dagelijks strijden bijna 2 miljoen Nederlanders om simpelweg 'mee te kunnen blijven doen'. Diana vertelt hoe het is om te leven met reuma. 'Het blijft een kwestie van vallen en opstaan.'

#KansenKrijgen

Onder het motto #KansenKrijgen vertellen patiënten over wat medicijnen of therapie\u00ebn voor hun ziekte en hun leven betekenen. Miljoenen mensen zouden er niet meer zijn, als er geen onderzoek naar nieuwe geneesmiddelen was gedaan. En nog veel meer mensen zouden niet kunnen leven zoals ze nu doen. Lees het hele verhaal van Diana op de site WeWordenBeter