27-05-2024

MSD investeert 136 miljoen euro in Haarlem Campus

MSD aankondiging investering campus

Geneesmiddelenbedrijf MSD kondigde vorige week aan 136 miljoen euro te investeren in haar Haarlem Campus. De investering is bestemd voor uiteenlopende projecten, met als doel de positie van de verpakkingslocatie en toekomstige vaccinproductiecapaciteiten te versterken en bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van de farmaceutische sector in Nederland. De investering maakt deel uit van een breder pakket van meer dan €300 miljoen tussen 2020 en 2028.

Micky Adriaansens, minister van Economische Zaken en Klimaat, was aanwezig bij de aankondiging van de investering. Zij stelt dat een sterke en innovatieve farmaceutische sector van groot belang is voor de gezondheid van mensen en de economie in Nederland. ‘De investering van MSD in de Haarlem Campus is een prachtige stap voorwaarts en onderstreept het vertrouwen in de Nederlandse infrastructuur en werkomgeving.’

Versterken innovatieklimaat

Het ministerie van EZK ziet de investering als een belangrijke stap in het versterken van het innovatieve klimaat en het behouden van hoogwaardige werkgelegenheid in Nederland. Leonardo Mallmann, Managing Director van MSD Nederland, deelt die visie: ‘Door te investeren in het uitbreiden van de capaciteit van onze Haarlem Campus zullen we ook in de toekomst in staat blijven om innovaties, en met name vaccins, te distribueren naar meer dan 140 landen wereldwijd vanaf onze locatie in Haarlem, wat bijdraagt aan mondiale gezondheid en welzijn.’

Lees verder

Het hele bericht over de investering vindt u op de website van MSD: MSD kondigt investering van 136 miljoen euro aan in Haarlem Campus