04-07-2023

Young Innovators of Medicines vieren lustrum

YIM Minister
© Overhandiging visiedocument van de YIM aan minister Bruins.
De Young Innovators of Medicines (YIM) bestaan tien jaar. Dat viert de jongerentak van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen (VIG) met een spetterend event in InnStyle in Maarssen, op woensdag 30 augustus. Aanmelden kan al!

Het afgelopen decennium is er veel veranderd binnen de geneesmiddelensector. Om hierop terug te blikken heeft de YIM een aantal inspirerende sprekers uitgenodigd. Naast terugkijken willen de jongeren ook vooruitblikken tijdens deze bijeenkomst, dat draait om het thema samenwerking in de zorg. Dit event duurt van 16.30 tot 21.00 uur.

YIM-voorzitter Laura Brinkman: ‘We starten met een inhoudelijk programma, waarover binnenkort meer bekend is. Daarna is er tijd gereserveerd voor een borrel met eten, zodat er ruim gelegenheid is om met elkaar na te praten.’

Meer info en aanmelden