26-06-2019

AbbVie kondigt overnamebod op Allergan aan

Shutterstock 534548491 handen schudden
AbbVie heeft de overname van Allergan aangekondigd. Dat maakten beide bedrijven dinsdag bekend. De overname is onder voorbehoud van de formele goedkeuring van aandeelhouders en mededingingsautoriteiten.

'De combinatie van AbbVie en Allergan vergroot ons vermogen om onze missie naar patiënten en aandeelhouders te blijven waarmaken', zegt Richard Gonzales, CEO van AbbVie in een toelichting in het officiële persbericht. 'Met ons verbeterde platform gericht op toonaangevende groei, stelt deze strategie ons in staat om de activiteiten van AbbVie te diversifiëren. Daarnaast blijven we ons richten op innovatieve wetenschap en de ontwikkeling van onze toonaangevende pijplijn tot ver in de toekomst.' AbbVie en Allergan zijn beide lid van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen.

Persbericht Abbvie to Acquire Allergan