25-05-2020

AbbVie voltooit overname Allergan

AbbVie heeft de overname van Allergan afgerond. De organisatie heeft daarvoor alle benodigde goedkeuringen van autoriteiten en instanties ontvangen. Beide bedrijven zijn lid van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen.

De voltooiing van de overname maakte AbbVie medio mei bekend in een persbericht. Met de overname ontstaat een biofarmaceutisch bedrijf met expertise in therapeutische gebieden als immunologie, hematologische oncologie, neurologie en Allergan Aesthetics.

‘We zijn heel blij met deze belangrijke mijlpaal voor onze organisatie, onze medewerkers en voor iedereen die vertrouwt op onze geneesmiddelen’, zegt Richard A. Gonzalez, bestuursvoorzitter en CEO van AbbVie. ‘Ik ben trots op beide organisaties en kijk uit naar de kansen die voor ons liggen.’

Persbericht AbbVie