02-04-2019

Ben Lucas nieuwe directeur MSD Nederland

Ben Lucas, MSD
De Brit Ben Lucas is benoemd als nieuwe managing director van MSD Nederland. Hij volgt Kaja Natland op, die na drie jaar haar carri\u00e8re voortzet binnen het bedrijf in de Verenigde Staten. Lucas is op 1 april gestart in zijn nieuwe functie.

Lucas was sinds 2014 Executive Director Oncologie bij MSD. In deze functie was hij verantwoordelijk voor de oncologie unit in zowel het Verenigd Koninkrijk als Ierland. In die rol hield hij zich bezig met introducties van nieuwe geneesmiddelen en indicaties. De Brit begon zijn carrière in 1999 bij MSD, waarna hij acht jaar voor Roche in Zwitserland werkte, om vervolgens weer terug te keren bij MSD.

Natland was twee jaar lid van het bestuur van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen. De Noorse van geboorte was sinds april 2016 managing director bij MSD Nederland. MSD is het grootste innovatieve geneesmiddelenbedrijf in Nederland en is actief op het gebied van oncologie, vaccins, diabetes, hart- en vaatziekten, vruchtbaarheid en anticonceptie.