08-01-2019

BMS zal Celgene overnemen

Het Amerikaanse geneesmiddelenbedrijf Bristol-Myers Squibb (BMS) zal medicijnmaker Celgene overnemen. Beide bedrijven zijn lid van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen.

Met de overname wil BMS haar positie versterken in behandelingen rond oncologie, immunologie & inflammatie en cardiovasculaire ziekten. Aandeelhouders van beide bedrijven en regelgevende toezichthouders moeten de overname nog goedkeuren.

Focus op patiënt
Giovanni Caforio, Managing Director en Chief Executive Officer van BMS: ‘We zijn onder de indruk van wat Celgene heeft bereikt voor patiënten. We kijken ernaar uit om de medewerkers van Celgene te verwelkomen binnen BMS. Ons nieuwe bedrijf zal de sterke focus op de patiënt, die kenmerkend is voor beide bedrijven, voortzetten.’

Bericht BMS

Bericht Celgene