08-03-2022

Boehringer Ingelheim lanceert podcast Beyond the white coat

Podcast Beyond the white coat
Het Imposter-syndroom, duurzaamheid, maar ook grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer. Dit zijn enkele onderwerpen die aan de orde komen in de nieuwe podcast Beyond the white coat, gemaakt door twee cardiologen in opleiding. De Podcast voor Jonge Dokters is vanaf 8 maart te beluisteren.

In de podcast – die in samenwerking met BNR is gemaakt – gaan Yaar Aga en Lucia Baris in gesprek met experts over thema’s die jonge dokters bezighouden. Een aflevering duurt 20-35 minuten, en is te beluisteren op BNR.nl, Spotify en Apple Podcast.

Deze podcast-serie is financieel mogelijk gemaakt door Boehringer Ingelheim ter ere van het vijftigjarig jubileum in Nederland. ‘Een mooie aanleiding om “denken in generaties” te onderstrepen’, aldus het bedrijf in een toelichting. ‘En hoe kun je dat beter doen dan onze nieuwe generatie dokters een stem te geven?’

De podcast dienst geen commercieel doel en bevat geen uitingen van promotionele aard.

Beluister hier hun podcast.