20-09-2022

CBG Collegedag over ‘Medicijnen binnen bereik’

Cbg collegedag
Hoe werkt de hele keten samen om de juiste medicijnen beschikbaar te krijgen voor de patiënt? Deze en andere vragen komen aan de orde tijdens de Collegedag van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG), dit jaar gehouden op woensdagmiddag 28 september. Het thema is ‘Medicijnen binnen bereik.’

Gezondheidsfuturoloog en professor Koen Kas neemt het publiek mee naar de toekomst van geneeskunde: kan nieuwe digitale technologie en het gebruik van big data ons écht langer gezond houden? En Miriam Koopman vertelt hoer er binnen Oncode-PACT wordt samengewerkt om het ontwikkeltraject van nieuwe oncologische medicijnen te verbeteren en versnellen.
De Collegedag is een relatiedag voor apothekers, artsen, patiëntvertegenwoordigers, wetenschappers en geïnteresseerden in de farmaceutische industrie en overheid.

Volledige programma en registreren