01-11-2022

Dineke Amsing: ‘Stevig fundament voor nieuwe DCRF’

Shutterstock 1628738956 onderzoek
Het afgelopen jaar is er achter de schermen hard gewerkt aan de nieuwe koers van de Dutch Clinical Research Foundation (DCRF). Aanleiding was een gedeelde conclusie van de aangesloten veldpartijen dat de toegevoegde waarde van de DCRF ligt in de rol als verbindende netwerkorganisatie.

Afgelopen weken is er een nieuwe bestuur aangesteld dat bestaat uit vertegenwoordigers van de veldpartijen die bij de DCRF betrokken zijn. Die veldpartijen vormen één bestuur dat dicht bij de dagelijkse praktijk staat. Er is dus geen onderscheid meer tussen een dagelijks en algemeen bestuur.

Toekomstgericht

Dineke Amsing, manager Strategische Coalities bij de VIG en bestuurslid bij DCRF: ‘Blij dat er nu weer een stevig fundament ligt. Het nieuwe bestuur is nauwer betrokken bij de werkgroepen, waardoor we beter en resultaatgerichter kunnen samenwerken. Een goede basis voor een toekomstgerichte DCRF.’

Lees het interview met DCRF-bestuurslid Bart Scheerder.