15-06-2021

Drie geneesmiddelenbedrijven in top 10 beste werkgevers

Best workplaces beste werkgever
Drie lidbedrijven van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen zijn verkozen tot Best Workplaces 2021 in Nederland. AbbVie voerde zelfs de lijst aan van beste werkgevers van Nederland, in de categorie multinationals.

‘Een fantastisch resultaat waar ik super trots op ben na een ongekend uitdagend jaar’, aldus Lennaert Rijken, General Manager van AbbVie. ‘COVID-19 stelde ons voor nieuwe uitdagingen met grote invloed op onze manier van werken. En dat in een jaar waarin we ook een groep nieuwe collega’s mochten verwelkomen door de overname van Allergan. Voor iedereen was het om verschillende redenen dus een jaar van wennen, aanpassen, leren en integreren. Ondanks alles hebben we het positieve AbbVie-gevoel vast weten te houden.’

Amgen.jpg

Amgen

Amgen eindigde op een derde plaats in de categorie multinationals. Serge Loijens, HR lead van Amgen Nederland, nam de prijs vorige week in ontvangst tijdens de virtuele uitreiking: ‘We zijn ongelooflijk trots deze award wederom te mogen ontvangen. Wij vinden het heel belangrijk om alle mensen in onze organisatie een plek te bieden waar zij zich gewaardeerd voelen en zich optimaal kunnen ontplooien en ontwikkelen. Ook tijdens de pandemie hebben we er met elkaar voor gezorgd dat iedereen zich verbonden, gehoord en gesteund bleef voelen.’

Chiesi

Chiesi Pharmaceuticals Nederland veroverde een 9e plaats in de ranking Best Workplaces 2021, één plaats hoger dan een jaar geleden. ‘Chiesi is heel succesvol, maar het meest trots ben ik op het feit dat Chiesi een plek is waar je jezelf kunt zijn’, zegt Ralph Blom, General Manager van Chiesi. ‘Want alleen als dat kan, ben je in staat om echt het verschil te maken. En dat is wat we willen bij Chiesi.’

Over Great Place to Work

Great Place to Work Nederland onderzoekt elk jaar de mate van vertrouwen, trots en plezier binnen organisaties. Dit gebeurt op basis van een vragenlijst van 60 stellingen onder medewerkers en de evaluatie van het werkgeversbeleid. Het onderzoek van GPTW geeft inzicht in de beleving van medewerkers, de manier van samenwerken en het leiderschap binnen een organisatie. Jaarlijks doen wereldwijd 7.000 organisaties mee aan dit onderzoek, die gezamenlijk circa 12 miljoen medewerkers representeren. Daarmee is het onderzoek het grootste in zijn soort.