05-04-2022

Engelstalige ‘Medicijnen voor de samenleving’ online

2200207 VIG MVDS Banner ENG 01
De Engelstalige versie van ‘Medicijnen voor de samenleving’ is vanaf vandaag online beschikbaar. In de interactieve publicatie laat de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen de waarde van geneesmiddelen zien voor de samenleving en hoe de geneesmiddelensector hier aan bijdraagt.

Medicines to Society 2022-2023 geeft een overzicht van belangrijke en actuele ontwikkelingen in de geneesmiddelensector en is gebaseerd op openbare en onafhankelijke data.

Naast 27 infographics over COVID-19, beter en langer leven, snelle en brede toegang, bevat de publicatie een aantal persoonlijke verhalen van patiënten. Gerard Schouw, directeur VIG: ‘We laten zien wie we zijn, waar we voor staan en hoe we werken.’

Link naar ‘Medicines to Society’