16-12-2022

Gerard Schouw start eigen adviespraktijk

IMG 2529
Na bijna acht jaar als directeur van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen neemt Gerard Schouw afscheid van de VIG. Hij slaat een nieuwe weg in en begint volgend jaar een zelfstandige adviespraktijk. De komende maanden blijft hij nog aan als adviseur van het bestuur van de VIG.

Gerard Schouw: 'Het is altijd goed om na zo'n intensieve periode aan iets nieuws te beginnen, en dat mijn opvolger onze prachtige brancheorganisatie naar een volgende fase kan brengen'.

Het bestuur bedankt Gerard voor zijn grote inzet en betrokkenheid voor en bij de geneesmiddelensector. Voorzitter van het bestuur Marco Frenken: 'Gerard heeft onze sector veel gebracht en stevig op de kaart gezet. We zijn hem dankbaar voor zijn inzet en spirit.'

Schouw neemt in het voorjaar officieel afscheid van de VIG. De datum wordt nog nader bekend gemaakt. Tot een opvolger bekend is, neemt Carla Vos zijn taken waar als plaatsvervangend directeur.