22-06-2021

Gratis Engelstalige gids over Nederlands zorgsysteem

Quick Guide to Dutch Healthcare zwdz PNG
‘Platform Zó werkt de zorg’ heeft een Engelstalige gids uitgebracht over het Nederlandse zorgstelsel. De Quick Guide to Dutch Healthcare is een bondige, overzichtelijke weergave van de belangrijkste aspecten van de zorg in Nederland.

De gids, die mede tot stand is gekomen door de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen, is vanaf deze week gratis te downloaden, en mag vrij worden verspreid binnen je organisatie, social media of binnen je persoonlijke netwerk.

Doelgroep

De Quick Guide is bedoeld voor zakelijke buitenlandse relaties, studenten, immigranten en expats die direct of indirect te maken hebben met de zorg in Nederland. In korte Engelse teksten en heldere visualisaties wordt antwoord gegeven op basisvragen over het Nederlandse zorgstelsel.

English version

The Quick Guide to Dutch Healthcare provides English information on the basics of the Dutch Healthcare system. The Guide gives a concise overview through clear visualisations and brief explanations. Topics range from the principles behind the system to the key players, laws and regulations, as well as facts and figures on employment in the healthcare sector and average life expectancy in the Netherlands.

De Quick Guide to Dutch Healthcare kun je hier downloaden.

Quick Guide to Dutch Healthcare [PDF]