19-01-2021

Inschrijvingen DCVA Leadership Program 2021 open!

DCVA Leadership Program
Vanaf nu kan je je inschrijven voor het DCVA Leadership Program 2021. Het programma creëert een netwerk van getalenteerde en toegewijde mensen die worden gezien als leiders in de toekomstige cardiovasculaire arena.

Je neemt samen met andere succesvolle onderzoekers, zorgprofessionals, beleidsadviseurs, patiënten en ondernemers uit het brede cardiovasculaire veld deel aan dit tweejarige programma. Hiermee ontwikkel je en verdiep je jouw competenties op het gebied van samenwerking, communicatie, leiderschaps- en ondernemersvaardigheden. Gelijktijdig werk je met collega-experts vanuit verschillende disciplines aan oplossingen voor actuele vraagstukken in het cardiovasculaire veld. Tijdens en na afloop van het programma vorm je als DCVA-ambassadeur een netwerk waarmee je je actief inzet voor het realiseren van de ambities van de DCVA.


Meer weten?
Meer informatie over wie we precies zoeken en over het programma vind je in deze brochure.
De deadline om je aan te melden is 31 januari 2021. Voor vragen kun je contact opnemen via [email protected]