30-06-2020

Jannie van den Broek (Amgen) in podcast Slimme Zorg

Op 1 juli komt Jannie van den Broek, Director Value, Access & Policy bij Amgen, in de PodCast-serie Slimme Zorg van Arno Rutte. Ze spreekt onder andere over de kansen van waardegedreven zorg.

Over podcast Slimme Zorg
Door de vergrijzing, de toename van chronische ziektes en behandelmogelijkheden staat de gezondheidszorg in Nederland extreem onder druk en staan we aan de vooravond van grote veranderingen. Steeds meer mensen hebben behoefte aan zorg, maar het aantal mensen dat die zorg kan leveren neemt niet toe. Dit kan alleen maar opgelost worden door slimme zorg. Maar wat houdt dat precies in? Hierover spreekt Arno Rutte, ex-kamerlid en woordvoerder zorg van de VVD en tegenwoordig consultancy director bij Vintura, in de podcast-serie Slimme Zorg.

Luister hier de podcast af met Jannie van den Broek:

Apple iTunes

Spotify

Soundcloud