11-05-2021

Kandidaten Prix Galien Awards stellen zich voor

Medaille Prix Galien
Over exact een week, op dinsdag 18 mei, worden de Prix Galien Awards uitgereikt tijdens de Dutch Health Week. Dit jaar wordt eenmalig de Prix Galien Excellence COVID-19 Award uitgereikt voor COVID-19-producten, zoals vaccins, apps en diagnostica.

BIG-geregistreerden kunnen zich aanmelden voor de live, online uitreiking. Deze start om 19.00 uur. Meer weten over de kandidaten en de producten die zijn genomineerd voor de verschillende awards? Lees hier het Prix Galien 2020/2021 Magazine met interessante interviews.

Pharmaceutical Award

De kandidaten voor de Pharmaceutical Award 2020 – de uitreiking werd een jaar doorgeschoven in verband met corona – zijn Sanofi, Alexion Pharma Netherlands, Bayer en Kite / Gilead Sciences. Voor de Pharmaceutical Award 2021 hebben zich zeven kandidaten aangemeld: Teva Nederland, Insmed Nederland, Alnylam Netherlands, Galapagos, Vertex Pharmaceuticals, Novartis en NovoNordisk.