06-04-2021

Levensgrote muurschildering op blauwe wand MSD in Oss

Ontwerpen blauwe wand MSD
Geneesmiddelenbedrijf MSD brengt een bijzondere ode aan de vrouwengezondheid. Op de iconische blauwe wand van de vestiging in Oss verschijnt een levensgrote muurschildering. Ossenaren konden stemmen op drie ontwerpen van bekende ‘muralisten’.

De karakteristieke, geribbelde, blauwe wand werd begin jaren zeventig tegen de fabrieksmuur van het voormalige Organon geplaatst. De wand moet over een paar jaar vervangen worden, maar is uitgegroeid tot een begrip in Oss en omgeving. De blauwe muur staat symbool voor de vele innovaties die in Oss zijn gedaan op het gebied van vrouwengezondheid. Ook keert de naam Organon terug naar Oss. Daarom heeft MSD besloten de wand een nieuwe uitstraling te geven.

Drie kunstenaars - RoosArt, Gomad en Mr. June - hebben daarom een inspirerende voorzet gedaan voor een muurschildering. Welk ontwerp de meeste stemmen heeft gekregen, maakt MSD binnenkort bekend.