15-09-2020

MSD zoekt honderden nieuwe werknemers

Geneesmiddelenbedrijf MSD breidt zijn activiteiten in Nederland uit en is op zoek naar honderden nieuwe werknemers, vooral in de productie van vaccins in de locatie in Boxmeer. De komende periode gaat het om 200 medewerkers, oplopend naar ruim 400.

MSD lanceerde deze week een wervingscampagne in de regio. De slogan “Als operator meehelpen virussen te verslaan. Dat verandert alles” is vanaf maandag te zien op billboards langs de snelwegen A67 en A73, online, in printadvertenties en op abri’s.

Nieuwe productiefaciliteit
Aanleiding is de groeiende vraag naar vaccins en geneesmiddelen. Binnenkort opent MSD een nieuwe, geavanceerde productiefaciliteit in Boxmeer. Daar werken op dit moment al ongeveer 1.600 mensen. Daarnaast wordt er ook volop gebouwd op locaties in Haarlem en Oss.

Persbericht MSD