29-11-2022

Praat mee over de toekomst van oncologische zorg thuis!

Care Coalition
De druk op de gezondheidszorg neemt verder toe, waardoor steeds meer partijen het belang van een zorgtransitie inzien in de richting van passende zorg. Daarom houdt de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen een stakeholderbijeenkomst over het verplaatsen van oncologische zorg dichter bij huis op dinsdag 31 januari.

De toegenomen zorgvraag en krappe arbeidsmarkt maken dat scherp gekeken moet worden naar de juiste zorg op de juiste plek. Dat betekent onder andere dat patiënten moeten meer zelf gaan doen. Tijdens de stakeholderbijeenkomst presenteren verschillende zorginstellingen hun aanpak: Erasmus MC, Gelre Ziekenhuizen, Bravis, Isala, Allerzorg en Sensire. Dit alles onder leiding van dr. Maaike de Vries, mediator en toezichthouder Nieuwe stijl in de zorg.

Meer weten?

De bijeenkomst vindt plaats van 16.00 - 18.00 uur bij de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen in Den Haag. Praat en denk ook mee over de oncologisch zorg van de toekomst! Klik hier voor meer informatie en aanmelding.