13-01-2023

Position paper ‘Betere inzet medicijnen beperkt arbeidstekort zorg’

De toegankelijkheid van de zorg in Nederland staat zwaar onder druk, daarom debatteerde de Tweede Kamer op 18 januari 2023 over het arbeidsmarktbeleid in de zorg. De vergrijzing zorgt ervoor dat de vraag naar zorg stijgt, terwijl er steeds minder mensen zijn die zorg verlenen. Geneesmiddelenbedrijven weten als geen ander hoe effectiever gebruik van geneesmiddelen een belangrijke bijdrage kan leveren aan het oplossen van de personeelstekorten in de zorg. In het position paper ‘Betere inzet medicijnen beperkt arbeidstekort zorg’ schetst de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen hoe geneesmiddelen en de geneesmiddelensector hieraan kunnen bijdragen.

Download publicatie

Vul je gegevens in om de publicatie te kunnen downloaden. De publicatie zal ook naar je mail verstuurd worden.

VIG gebruikt je persoonsgegevens voor het toesturen van de door jouw gevraagde informatie. Als je bovenstaande optie hebt aangevinkt, gebruiken wij je gegevens voor marketing doeleinden. Je kunt je op elk moment eenvoudig weer uitschrijven.