06-06-2023

Position paper VIG Commissiedebat Water

Op woensdag 7 juni vindt het commissiedebat Water plaats. Slechts één procent van de Nederlandse wateren verdient het predicaat 'goed'; daarmee is de waterkwaliteit in Nederland het slechts van alle EU-lidstaten. Er rust een gemeenschappelijke verantwoordelijkheid op de overheid, burgers en bedrijven om de kwaliteit van ons water te verbeteren. De geneesmiddelensector levert veel inspanningen om de milieu-impact van geneesmiddelenproductie en -gebruik te verminderen. De Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen (VIG) vertegenwoordigt ruim veertig innovatieve geneesmiddelenbedrijven en maakt graag van de gelegenheid gebruik twee punten onder de aandacht van de Kamer te brengen.

Download publicatie

Vul je gegevens in om de publicatie te kunnen downloaden. De publicatie zal ook naar je mail verstuurd worden.

VIG gebruikt je persoonsgegevens voor het toesturen van de door jouw gevraagde informatie. Als je bovenstaande optie hebt aangevinkt, gebruiken wij je gegevens voor marketing doeleinden. Je kunt je op elk moment eenvoudig weer uitschrijven.