04-03-2019

Roche organiseert dialogen over gepersonaliseerde zorg

Roche organiseert een serie dialogen over gepersonaliseerde zorg. Vijf sprekers gaan vanuit verschillende perspectieven in op het thema en deelnemers gaan met elkaar in gesprek. Aanmelden kan nog voor de eerste Roche Dialogue op 7 maart in Amsterdam.

Roche gaat tijdens de Dialogues in gesprek met patiënten, verzekeraars, overheden, bedrijven, ziekenhuizen, jonge zorgprofessionals en betrokken burgers. Met de dialogen wil Roche gepersonaliseerde zorg samen verder vormgeven.

Personalised healthcare 2.0
Het programma start met een plenair programma. Per regio komen er lokale voorbeelden, projecten en dilemma’s op het gebied van personalised healthcare voorbij. Vervolgens gaan de verschillende partijen in kleine co-creatie sessies met elkaar in gesprek over concrete ideeën en mogelijke projecten.

Sprekers
De sprekers op 7 maart zijn: Annemarie Becker (longarts Amsterdam UMC), Martijn van Oijen (klinisch epidemioloog/Universitair hoofddocent Amsterdam UMC), Martijn Kriens (director business development Amsterdam Health & Technology center), Hanneke Molema (senior onderzoeker TNO) en Thomas Timmers (ondernemer en promovendus personalised healthcare).

Aanmelden kan nog

In onderstaande video legt Martijn van Oijen uit waarom hij meedoet aan de Roche Dialogue op 7 maart.