05-07-2022

Sanofi lanceert non-profit merk voor landen met laag inkomen

SANOFI LOGO RGB
Sanofi Global Health lanceerde maandag een nieuw non-profit merk (Impact©) om medicijnen in landen met lage inkomens beschikbaar te maken. Het gaat om dertig medicijnen voor de veertig armste landen.

De betreffende medicijnen worden door Sanofi geproduceerd en zijn volgens de WHO essentieel bij de bestrijding van ziektes als diabetes, hart- en vaataandoeningen, tuberculose, malaria en kanker.

Impact©

De introductie van het merk Impact© is een van de stappen die voortvloeit uit de oprichting van Sanofi Global Health, afgelopen jaar. Dit is een non-profit unit binnen Sanofi die zich focust op betere toegang tot de zorg door distributie van medicijnen én het versterken van gezondheidssystemen in landen met een laag Bruto Nationaal Product per inwoner.

Uniek

‘Sanofi Global Health is het eerste en enige wereldwijde initiatief dat voorziet in toegang tot zo’n grote groep medicijnen, in zo veel landen en bij zoveel ziektes, met ondersteuning van lokale initiatieven’, is te lezen in het persbericht.

Persbericht Sanofi