12-04-2022

Talent for Life (Sciences)

YIM Events, LSH, Jong talent
De Life Sciences & Health-sector in Europa bloeit! Zozeer dat de beschikbaarheid van talent op alle gebieden onder druk staat. Voor bedrijven kan het een uitdaging zijn om gekwalificeerd personeel te werven en te behouden. Daarom organiseren Health~Holland en Invest in Holland het gratis Talent for Life Event, op 19 mei in de Jaarbeurs Utrecht.

Bent u werkzaam bij een LSH-bedrijf, en wilt u meer weten over het succesvol werven van (internationale) medewerkers, employer branding en het behouden van medewerkers? Dan is Talent for Life de perfecte gelegenheid om uw perspectieven te verbreden. Deelnemers zijn welkom om deel te nemen aan interactieve discussies over talent en om te leren van best practices binnen de sector.

Klik hier voor het programma en registreren.