07-01-2020

Terugblik 2019 #WijGevenNietOp

["

Ziektes geven niet op. Dus wij ook niet. Ook in 2019 hebben medewerkers van geneesmiddelenbedrijven zich met hart en ziel ingezet in de strijd tegen ziektes. Zij, maar ook pati\u00ebnten, vertellen persoonlijk hun verhaal, in de campagne #WeGevenNietOp. Een terugblik.<\/strong><\/p>","

Paul, Almudena, Biljana, Emily, Arzu, Hilleke, Dennis, Martijn, Marjolein, Linda, Bart, Ger, Karla, Jos, Jan, Hanneke, Pim, Robina, Tim, Hendrien, Paul, Ren\u00e9e, Stephanie, Johan en Coen vertellen openhartig over hun werk en drijfveren om te werken in de geneesmiddelensector. Persoonlijke verhalen die laten zien met hoeveel passie en gedrevenheid zij zich inzetten voor oplossingen voor pati\u00ebnten.<\/p>

Wij geven niet op tot hiv is uitgebannen
<\/strong>Zo vertelt Almudena Torres Cornejo (Sr. Medical Manager HIV bij Gilead) over haar jarenlange strijd tegen hiv. \u2018Mensen onderschatten hoeveel werk, tijd, investeringen en buitengewoon wetenschappelijk inzicht nodig zijn voor medicijnontwikkeling. Ik ben betrokken bij het proces van molecuul naar lab naar pati\u00ebnt. Elke dag is anders en leer ik er iets bij: een nieuwe uitdaging of een vraag van een behandelaar, pati\u00ebnt, apotheker, een nieuw idee dat een project wordt. Ik ben dankbaar dat ik daar onderdeel van mag uitmaken.\u2019<\/p>

Pati\u00ebntenverhalen
<\/strong>In 2019 komen voor het eerst pati\u00ebnten aan het woord over hun ziekte en wat medicijnen en behandelingen voor hen betekenen in het dagelijks leven. Dick vertelt over de impact die oogmelanoom op zijn leven heeft en zijn inzet als pati\u00ebntenvertegenwoordiger. Eric, een succesvolle manager bij een groot bedrijf, vertelt over het verlies van zijn baan vanwege Parkinson. Norman vertelt het indringende verhaal over zijn jongste dochter die acute lymfatische leukemie (ALL) krijgt en in aanmerking komt voor een CAR T-celtherapie in de Verenigde Staten.<\/p>

Ook meedoen
<\/strong>Alle medewerkers- en pati\u00ebntverhalen die onderdeel zijn van campagne #WijGevenNietOp zijn te vinden op wewordenbeter.nl<\/a>. Ook in 2020 gaan we verder met het brengen van deze persoonlijke verhalen. Wilt u ook uw verhaal vertellen over werken in de geneesmiddelensector of uw ervaringen delen als pati\u00ebnt? Neem dan contact op met Desiree Haneveld<\/u><\/a>, projectco\u00f6rdinator.<\/p>"]