29-09-2020

Twee nieuwe bestuursleden Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen

Marika Murto Amgen

Marika Murto

Amgen

De Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen telt twee nieuwe bestuursleden: Sara McCabe, general manager Amgen Nederland, en Marco Frenken, country manager bij Eli Lilly.

Hun benoeming is bekrachtigd tijdens een Algemene Ledenvergadering in Den Haag, op 10 september. Sara McCabe gaat zich richten op de implementatie van de maatschappelijke Code voor geneesmiddelenbedrijven in Nederland. Marco Frenken gaat zich inzetten voor een betere toegangelijkheid van geneesmiddelen. In het nieuwe bestuur zijn nu zeven van de ruim veertig leden van de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen vertegenwoordigd.

Vertrek
Marika Murto (Amgen) en Sheri Morin (Roche) hebben inmiddels afscheid genomen van het bestuur.