20-07-2021

VIG start nieuwe publiekscampagne

VIG SEO Homepage 2
Hoe waardevol geneesmiddelen kunnen zijn voor een mensenleven wordt duidelijk in de nieuwe publiekscampagne van de VIG. Onder de noemer ‘Ik zou…’ vertellen drie patiënten over hoe ze hun leven weer kunnen oppakken door medicijnen.

De verhalen gaan dieper in op de levens van Karin, Patrick en Amina en de waarde die medicijnen daarin hebben gebracht. Zo kwam Karin er tijdens het kijken van een film achter kwam dat ze Parkinson had. Patrick vertelt hoe zijn leven op z’n kop werd gezet toen hij acute leukemie bleek te hebben en Amina is blij dat ze kan blijven voetballen ondanks haar auto-immuunziekte.

‘Met deze campagne laten we zien wat het belang en de impact is van goede geneesmiddelenzorg op een mensenleven. Deze persoonlijke verhalen maken duidelijk dat ziekte iedereen kan treffen, en dat maakt indruk,’ vertelt campagneleider Franc de Korte van de VIG. De komende tijd zullen de verhalen gedeeld worden via social media en de website medicijnenvoormorgen.nl.

Lees hier de verhalen van Patrick, Karin en Amina