26-10-2021

Vijf VIG-leden bekroond tot World’s Best Workplace

Award Ceremony GPTW 2021
AbbVie, Amgen, Roche, Novartis en Novo Nordisk zijn door het tijdschrift Fortune uitgeroepen tot één van de World's Best Workplaces in 2021. De vijf geneesmiddelenbedrijven behoren daarmee tot de 25 beste werkgevers wereldwijd.

De bedrijven in de lijst van 25 World’s Best Workplaces, waar de vijf bedrijven nu deel van uitmaken, blinken uit in het creëren van organisaties waar veel vertrouwen is, waar iedereen gelijkwaardig is en zichzelf mag zijn.

Ook bij Amgen Nederland is dit het geval, aldus Sara McCabe, General Manager Amgen Nederland. ‘Wij zijn trots dat onze mensen het verschil maken en ervoor gezorgd hebben dat wij dit jaar op deze lijst staan. Mijn collega’s maken het werken bij Amgen elke dag weer speciaal.’

Lees hier meer over World’s Best Workplaces 2021.