05-02-2021

Webinar Johnson & Johnson over life sciences ecosysteem Benelux

Johnson & Johnson Innovation
Johnson & Johnson Innovation organiseert op 3 en 4 maart een webinar over het life sciences ecosysteem in de Benelux. Startende biowetenschappers en -startups kunnen tijdens dit virtual parnering event nader kennis maken met J&J Innovation Model.

Tijdens een plenaire online sessie van 3 maart presenteert het innovatieteam van Johnson & Johnson zijn externe samenwerkings- en innovatiemodel. Daarnaast kunnen startende biowetenschappers en -startups uit de Benelux op 3 én 4 maart deelnemen aan een online één-op- één-sessie met het Johnson & Johnson Innovation Team. Aamelden voor deze virtuele ontmoeting is mogelijk tot en met vrijdag 12 februari.

Klik hier voor het programma en registratie