17-02-2021

9 maart LSH PPS-dag: innovatie door samenwerking

LSH PPS-dag
ZonMw en Health~Holland organiseren op 9 maart de zesde editie van de Life Sciences & Health publiek-private samenwerking dag (LSH PPS dag): een online event om publieke en private partijen samen te brengen en zo innovatie door samenwerking te stimuleren.

Vorig jaar werd het Nederlandse Missiegedreven Topsectoren- en Innovatiebeleid geïntroduceerd, dat zich specifiek richt op het maatschappelijk thema Gezondheid & Zorg. Deze komende editie draait om de huidige stand van zaken én een vooruitblik tot 2030.

Het programma (van 13.00 – 15.00 uur) biedt online tal van mogelijkheden om geïnformeerd te worden over de activiteiten in de sector en nieuwe partners te ontmoeten. De volgende thema’s komen daarbij aan bod:

  1. Van toekomstbeelden naar toekomstgerichte actie voor noodzakelijke impact.
  2. Samenwerking rondom data gedreven onderzoek, innovatie en reguliere dienstverlening in de zorg.
  3. Citizen science: burgers nemen het initiatief!
  4. Handvaten voor het starten van een publiek-private samenwerking.
  5. Warme technologie: design met én voor mensen met dementie.

Voor het complete programma en aanmelden, klik hier.