28-11-2022

Korte video symposium Weesgeneesmiddelen

Weesgeneesmiddelen site
Voor het overgrote deel van de circa 7.000 zeldzame ziekten is nog geen behandeling. Om daar verandering in te brengen heeft de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen (VIG) een roadmap gelanceerd voor de ontwikkeling van weesgeneesmiddelen. Van het symposium en de lancering van de routekaart op 17 november is nu een korte video-impressie beschikbaar.


Beleidsmakers, beoordelaars, onderzoekers en geneesmiddelenproducenten gingen tijdens het symposium met elkaar in debat over de handelingsperspectieven die de routekaart beschrijft. Dit alles met als doel om volgend jaar gezamenlijk verder te werken aan de roadmap, om de ontwikkeling van en toegang tot weesgeneesmiddelen te verbeteren.

Lees meer over de routekaart voor weesgeneesmiddelenontwikkeling