26-11-2019

Reminder Young 4 Old: samen strijden tegen Alzheimer

Vier jonge professionals vanuit de wetenschap, Alzheimer Nederland, Jong VWS en Young Innovators of Medicines spreken woensdag 27 november in Nieuwspoort over hun gezamenlijke inzet voor Alzheimer. Er zijn nog enkele plaatsen vrij.

‘Met deze bijeenkomst hopen we dementie hoger op de agenda te krijgen, en samen een stap vooruit te komen’, zegt Shanna Ferdinandus, secretaris van de Young Innovators, organisator van de bijeenkomst in Nieuwspoort. Sprekers zijn neuroloog Jort Vijverberg (Amsterdam UMC) en onderzoeker Minke Kooistra (Alzheimer Nederland), Anouschka Rozendaal (Jong VWS) en Rick Henderik (Young Innovator of Medicines). Na korte inleidingen van deze vier jonge sprekers reflecteert een ervaren panel op hun frisse ideeën.

Meer info en aanmelden