09-02-2021

Save the date: 2 maart verkiezingsdebat VIG en HollandBio

Den Haag
Noteer vast in uw agenda: op 2 maart, van 15.00 – 16.30 uur, organiseren de Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen (VIG) en HollandBIO een online verkiezingsdebat over de beschikbaarheid en betaalbaarheid van innovatieve geneesmiddelen.

Verschillende politieke partijen gaan virtueel met elkaar in debat over actuele thema’s in relatie tot geneesmiddelen, zoals duurzame betaalbaarheid, nieuwe behandelingen (zoals personalised medicine en gentherapieën), medicijntekorten en geneesmiddelenproductie en -ontwikkeling terughalen naar Europa.

Aanmelden

Het online debat vindt plaats op 2 maart van 15.00 – 16.30 uur. Binnenkort volgt meer informatie over het definitieve programma en de sprekers. Maar aanmelden kan alvast, via onderstaande link.

Aanmelden Verkiezingsdebat VIG en HollandBio